Dołącz do nas

Jesteśmy młodą i małą Fundacja, więc każda pomoc jest dla nas na wagę złota. Co możesz zrobić? Możesz wspierać nasze działania – informując swoich przyjaciół i bliskich o naszych projektach. Dzięki temu będziemy mogli skuteczniej wywierać wpływ na rządzących i podnosić ich świadomość. Możesz nas informować o ważnych sprawach dotyczących jakości rządzenia w Twoim bezpośrednim otoczeniu. Być może masz pomysł na projekt, który jest związany z naszymi celami i wartościami i chcesz go zrealizować z naszą Fundacją. Możesz też w każdej chwili wesprzeć nas i do nas dołączyć przekazując darowiznę na nasze cele statutowe na konto: 27 1140 2004 0000 3502 7528 3595 w mBank S.A. (w tytule przelewu wpisz „Darowizna”).

Napisz do nas, jeżeli jesteś prawnikiem lub prawniczką, politologiem lub politolożką – interesujesz się problematyką demokratycznego państwa prawa, transparentności i rozliczalności rządzących, prawami człowieka, prawami zwierząt, ochroną środowiska, w wymiarze jakości prawa i jakości rządzenia. Napisz do nas, jeżeli chciałbyś lub chciałabyś w takich projektach uczestniczyć lub masz swój własny pomysł na projekt, który możemy wspólnie zrealizować.

Informacje o ofertach współpracy zamieszczamy na bieżąco w zakładce komunikaty i aktualności. Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Document versions